Interierové - dekoratívne fólie

                                                                                                 pridajte si štýl a súkromie.

Doprajte si štýlovú a účinnú ochranu súkromia bez straty prirodzeného svetla

Interiérové - dekoratívne fólie sú určené na sklenené plochy v interiéroch. Ich hlavnou úlohou je vylepšenie vzhľadu voľných sklenených plôch. Sú to číre fólie, na ktorých sú napr. pravidelné biele prúžky, biele kocky alebo bodky ...v ponuke sú aj matne a priehľadné fólie rôznych farbách. Ich veľkou výhodou je možnosť variácie jednotlivých druhov a dokonca aj variácie s iným druhom fólie, napr. s fóliou protislnečnou. Týmito kombináciami môžeme docieliť veľmi zaujímavé dekoratívne efekty.

Vytvorte si na Vašom pracovisku pocit súkromia.

Matné fólie
Napriek tomu, že sú tieto fólie nepriehľadné, zachovávajú veľký priestup svetla a neznižujú svetlosť miestností, sú určené predovšetkým na sklá, kde je požiadavka na zabránenie priehľadu a zaistenie súkromia. Najpopulárnejšia fólia z tohto radu je white matte, má bielu (mliečnu) matnú farbu a imituje pieskované sklo.

Príklady využitia
Nemocnice, banky, obchody, laboratóriá, kancelárie, pokladne, múzeá, rodinné domy, okná dispečingov vo výrobných prevádzkach a pod...
Po naaplikovaní akejkoľvek interiérovej fólií navyše získate zvýšenú pevnosť skla a pri jeho rozbití fólia udrží črepy, čo je pri malých deťoch v domácnosti veľmi dôležité.


Kontakt   0910 653 122 Prevádzka Partizánska 150 Partneri folie-na-auto.sk Realizácia 2014 kybertech.sk  
info@autofolieziar.sk 965 01 Žiar nad Hronom folienaauto.sk
    wrapp-fol.eu